Nejlepší výrobce stavebnin roku

Vyhlášení 11. ročníku soutěže NEJLEPŠÍ VÝROBCE STAVEBNIN

Prezentaci soutěže NEJLEPŠÍ VÝROBCE STAVEBNIN ROKU 2017, která se uskutečnila dne 12. 4. 2018 na půdě MPO, zahájil Ing. Jiří Koliba, zástupce náměstka ministra sekce průmyslu, podnikání a stavebnictví MPO. Po uvítání jak přítomných zástupců vypisovatelů soutěže a vybraných prezentujících firem, tak i zástupců tisku - odborných časopisů zabývajících se problematikou stavebnictví, se krátce zmínil o důležitosti kvality pro stavebnictví. A že i výroba stavebních hmot a materiálů může být ohleduplná, progresivní a úsporná. Výroba stavebnin musí také umět reagovat na současné požadavky doby, jako digitalizovat výrobní technologie, přispět k co nejvyšší dosažitelné kvalitě života pro současnou generaci a k vytvoření předpokladů pro kvalitní život generací budoucích.

Vyhlašovateli soutěže jsou Svaz podnikatelů ve stavebnictví, ÚRS PRAHA, a.s., spolu s Ministerstvem průmyslu a obchodu. Hlavním mediálním partnerem soutěže je časopis Stavebnictví. Dalšími mediálními partnery jsou časopisy Build Info a Materiály pro stavbu, magazín Skypaper a portály TZB-info a iMateriály.

Pozvané prezentující firmy byly GOLDBECK, a.s., WIENERBERGER, a.s., Lasselsberger, a.s. a Weber Saint –Gobain Construction Product CZ, a.s.
 

Desetiletí potvrdilo významnost soutěže

Deset ročníků ukázalo, že soutěž má již svoji tradici a že ji zúčastněné firmy vnímají jako prestižní záležitost, kterou dokáží zúročit jako výhodu oproti konkurenci. K tomuto výročí byl vytvořen katalog, který byl rozeslán všem nominovaným společnostem během těchto deseti let.
 

Více informací o 11. ročníku soutěže NEJLEPŠÍ VÝROBCE STAVEBNIN včetně příslušné dokumentace vám poskytne organizátor:

ÚRS PRAHA, a.s.
Ing. Petra Lupíšková Coufalová
tel: 267 219 243, 725 505 425
e-mail: lupiskova@urspraha.cz
nebo je najdete na stránkách www.urspraha-stavebnictvi.cz, www.urspraha.cz, www.sps.cz, www.mpo.cz.

Podmínky soutěže
Přihlášková dokumentace (.pdf)
Přihlášková dokumentace (.docx)
 

Napsali o nás:

MPO - ministerstvo průmyslu a obchodu
 


Archiv jednotlivých ročníků:

Soutěžní rok 2017

Soutěžní rok 2016

Soutěžní rok 2015

Soutěžní rok 2014

Soutěžní rok 2013

Soutěžní rok 2012

Soutěžní rok 2011

Soutěžní rok 2010

Soutěžní rok 2009

Soutěžní rok 2008